1

CO JE TO RASTV ?

REVOLUČNÍ = televizní kanál celý věnovaný jedné obci nebo městu, jeho občanům nebo třeba jen firmám zde a v blízkém okolí podnikajícím? V minulosti nepředstavitelné, nyní však s námi lehce uskutečnitelné.

ATRAKTIVNÍ = můžete levně vysílat celý den informace, které by klasická nebo místní televize zařadila do svého programu maximálně brzo ráno nebo pozdě večer. Není důležité jak moc lokální nebo specifický obsah vysíláte. S námi můžete vysílat celoplošně pro 5, ale i pro 10 000 diváků se stejnými náklady.

SKANDÁLNÍ = jsme jediná televize bez cenzury, televize, kde Vy sami skutečně tvoříte její obsah, svobodně se vyjadřujete, kritizujete nebo naopak chválíte dění kolem sebe. Televize o Vás pro Vás.

TV = jsme jediná televize kde pořady a vysílání neslouží jako nosiče reklamy, ale slouží k propagaci a medializaci lokálního dění a osob, ať jde o sportovní nebo kulturní akce, zpravodajství nebo živé přenosy z konání zastupitelstev, seminářů či sjezdů spolků, zajímavostí z občanského života, atd.

Nevíte jak vysílat živě nebo nemáte čas či chuť se tím zabývat? Využijte našich služeb!

Postrádáte více informací o možnostech vysílání RASTV? Kontaktujte nás!

Chcete se vyjádřit k vysílání RASTV ve Vaší obci? Zapojte se do diskusního fóra na facebooku!

Tip: pokud jsme Vás nezaujali nezoufejte a jen pro radost dále klikejte….
TV Obec TV Občan TV Info TV Oko _demo_videa
Copyright © 2010 - 2021 RasTV.cz